Przejdź do treści

AMPFutbol kadra

Już za kilka dni kadra AMPFutbolu, zagra swój 1 mecz w kadrze w tym roku. Naszym celem w tym roku, jest dobre pokazanie się na ME we fFrancji, które odbędą się 1-8 Czerwca . Polska reprezentacja pod batutą Dmytro Kameko za 2 i 4dni zagrają swoje mecze z reprezentacją Maroka,która jest mega dobrym zespołem. Na MŚ w Turcji, zajęli 5 miejsce, a warto dodać, że lepszą lokatę z kontynentu afrykańskiego zajęła tylko reprezentacja Angoli. Dodatkowo podczas African Para Games,zajęli 2 miejsce, ulegając tylko Ghańczykom. Patrząc na sukcesy i ogólnie na zespół z czarnego lądu,, naprawdę mecze będą na wysokim poziomie. Zobaczymy co pokaże nasza ukochana reprezentacja. Niżej przedstawię na te mecze, warto dodać, że w reprezentacji Maroka, będzie aż 3 zawodników ,którzy graja regularnie w polskiej lidze

Kadra Polski: Dominik Abramczyk, Adrian Bąk, Mariusz Adamczyk (Legia Warszawa) Mateusz Warakomski, Marcin Oleksy (Warta Poznań) Kamil Grygiel, Jakub Kożuch, Krystian Kapłon, Kamil Rosiek i Igor Woźniak (Wisła Kraków) Bartosz Łastowski, Łukasz Miśkiewicz, Krzysztof Wrona(Kuloodporni Bielsko Biała)

Kadra Maroka: Afra El Alami , Younes Agdal , HAssan El Qarch, Abdelali Hdadi, Rabiaa Saber, M.reda Boulben, Mohamed Dada, Mohammed EL Hafta, Elmustapha Halouite , Toufik El Atiki, Youssef Sekaf, Yassine Obhahou, Zakarya Azerhhoune, Abderrazzak El Ouardy , Abderrazzak Frifha i trzech zawodników z polskiej ligi Ilyass Sbyiaa Mohcine Chrharh ( Obydwoje Śląsk Wrocław) i Mohammed Aharchi ( Kuloodporni)

Mecze odbędą się 22 i 24 lutego o godzinie 15:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *